(067) 620 12 32
(066) 427 60 96
(063) 532 44 74
[email protected]
КОШИК
Час щось купити
Каталог товарів

Футболки Sons of Anarchy

Розгорнути
Згорнути

Впорядкувати по: Популярності     Акції     Останні надходження


255 грн.
Артикул: 8003


285 грн.
Артикул: 9146


295 грн.
Артикул: 10330


285 грн.
Артикул: 30045


255 грн.
Артикул: 10507

Футболка Сини анархії -30%

Размер: XXL
285 грн.200 грн.
Артикул: 48105Відгуки покупців:


Сьогодні не знайдеться жодної людини, у якого в гардеробі немає хоч однієї футболки. Вона стала не тільки частиною повсякденного одягу і міцно вкоренилася в гардеробі, це вже своєрідна традиція. Окремо на нашому сайті хочеться сказати про футболки Sons of Anarchy. Це не тільки предмет одягу, це унікальний світ. Напевно, у наш час знайдеться маса шанувальників знаменитого бренду, настільки він відрізняється від інших, його не можна сплутати ні з чим.

Перш за все, хочеться відзначити колірну гамму. Спочатку, як класичне поєднання, було прийнято «біле на чорному» - білий малюнок на чорному полі. Це і глибока філософія пізнання світу, і прийняття його законів. Життя і смерть, радість і печаль, день і ніч. Але таке поєднання на футболках Sons of Anarchy стало виразом своєрідного ставлення до життя в цілому, практично повного неприйняття світу в такому вигляді, яким він є, відкидання його законів як таких, адже недарма назва бренду - «Сини анархії». Свого часу він став практично субкультурою, справжнім культурним і тимчасовим пластом історії, символом заперечення існуючого забезпеченого і заможного, спокійного та передбачуваного суспільства. Необхідно розповісти про малюнках і написах, традиційно прикрашають футболки та майки синів анархії. На виключно чорному тлі, накреслені білим, стилізовані малюнки черепа, баби - смерті з косою, написи виконані в стилі древнескандінавскіх рун. Особливою популярністю користується малюнок черепа в різних ракурсах, в шоломах, касках, із зброєю і крилами, в оточенні блискавок, написів і просто букв, виконаних готичним шрифтом. Важко переплутати з чимось, чи не так?

Сучасним шанувальникам і прихильникам цього стилю в «футболочних» русі на нашому сайті хотілося б нагадати, що вони носять на своїх грудях частина історії. Вперше в чорних майках із зображенням білого черепа вийшли на сцену музиканти шотландської хард-рокового гурту Nazareth в 1981 році. Ці костюми були своєрідним протестом проти того, що один з продюсерів намагався встановити більш жорсткі рамки в концертних костюмах. Всі учасники групи, на його думку, повинні виходити на сцену в однакових строгих костюмах однакового стриманого тону. Це і викликало бурхливу реакцію талановитих музикантів. Природно, чорні майки з білим черепом були категорично відкинуті консервативним британським суспільством. Але частина молоді все ж підхопила тенденцію, трохи пізніше в малюнку з'являється червоний колір - колір крові, пролитої патріотами на вулицях Белфаста за свободу Ірландії від Британської Корони. Тоді цей стиль малюнка підхопила радикально мисляча частина молоді практично по всьому світу. Цю ж символіку використовувала австралійська група AC / DC, яка працювала в тому ж жанрі. На теренах нашої батьківщини і сусідніх країн у 80-х роках існували жорсткі обмеження не тільки на носіння подібного символіки. Прослуховування музики рокового напряму, поширення фотографій музикантів - це були кримінально переслідувані діяння. Але молодість на те і молодість, щоб порушувати, бути синами і дочками анархії. У середині 80-х у країнах Східної Європи відбувся поворот до демократії, прийшов час Sons of Anarchy, наші співвітчизники повсюдно стали вручну набивати білою фарбою через трафарет на чорні футболки черепа і руни. Ще більший підйом цього руху викликав концерт AC / DC 28 вересня 1991року в Москві, що зібрав понад півмільйона глядачів, що стало справжнім святом свободи і демократії. Міцно закоренившись в поколінні демократії, це протягом стало своєрідною субкультурою, філософією заперечення все і вся.

У наш час футболка Sons of Anarchy стала невід'ємним предметом одягу шанувальників байкерського руху, її носять у поєднанні з іншими, відповідними за стилем предметами одягу - шкіряною курткою особливого фасону, бейсболкой або банданою в традиційному колірному рішенні і символікою. Особливою популярністю футболки Sons of Anarchy, представлені на нашому сайті, користуються у людей середнього віку, пам'ятаю ті славні часи. Великий попит також серед молоді, яка також є прихильниками деяких рухів і течій у музиці.

Проте варто нагадати, як би вам не подобався малюнок і поєднання кольорів на цій брендової речі, надівши її, ви приймаєте певний світогляд, філософію, погляд на навколишній і деяким чином заявляєте суспільству про себе. Наприклад, під діловим костюмом в офісі або на педагога в школі, футболка Sons of Anarchy може виглядати з деяким викликом, але ясно говорить про креативний і неформатні мисленні її власника. І ще - на нашому сайті ви не тільки виберете собі любиться річ, але й зможете замовити ексклюзивний малюнок за власним ескізом, швидко, якісно і недорого.

СТАТТІ ТА ПОРАДИ:

Музичні і стильні презенти ді-джеям

9 березня своє професійне свято відзначають усі ді-джеї світу.

Тішимо яскравими і легкими подарунками білявих красунь

Найбільш яскрава, легковажна, стильна, помітна, а головне сама світлоголова частина населення планети не так давно домоглася права відзначати своє власне свято - День блондинок.

Оригінальні компліменти для найближчих

Задумайтесь, наскільки часто ви говорите компліменти своїм батькам або близьким людям?

Солодощі та радості для матусь і татусів

Сім'я є фактором стабільності, розвитку держави та берегинею людських традицій. Сімейні цінності допомагають державі розвиватися, підвищують добробут народу. Саме тому Асамблея ООН прийняла рішення щороку 15 травня відзначати День сім'ї.

Всі статті та поради →

МИ ОБІЦЯЄМО:

100% Гарантія

100% гарантія на весь наш товар

Швидка доставка

Швидка доставка по всій Україні - від 2-х днів

Висока якість

Висока якість

усього представленого на сайті текстилю

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА РОЗСИЛКУ
© 2007 - 2017 Інтернет магазин футболок на замовлення "Просто Майки"