(067) 620 12 32
(066) 427 60 96
(063) 532 44 74
(066) 427 60 96
info@prostomayki.com.ua
КОШИК
Час щось купити
Каталог товарів

Патріотичні 3D Футболки

Патріотизм хочеться проявляти всебічно, тому окрім безпосередніх дій створення відповідного образу також має значення. Сьогодні українська символіка знаходить все більшу популярність, тому дизайнів стає все більше. Завдяки розвитку даного напрямку з'являються навіть 3d футболки з національними символами.

Представлені моделі відрізняються яскравим та живим дизайном, що може мати візуальний об’єм за рахунок особливої роботи із зображенням.. Завдяки різноманітності варіацій можна підібрати актуальне зображення, яке буде відмінно поєднуватися з різними жіночими та чоловічими образами. Патріотичні 3д футболки в Україні можна в широкому розмаїтті придбати онлайн.

Розгорнути
Згорнути

Впорядкувати по: Популярності     Акції     Останні надходження
.


450 грн.
Артикул: 139187-ua


450 грн.
Артикул: 139909-ua


450 грн.
Артикул: 170161-ua


450 грн.
Артикул: 161651-ua


450 грн.
Артикул: 161399-ua


450 грн.
Артикул: 161381-ua


450 грн.
Артикул: 161372-uaВідгуки покупців:


Особливості повної запечатки

Носіння патріотичних 3d футболок дозволить знайти однодумців навіть в найнесподіваніших місцях або на подіях, де важливо без слів довести свою думку. Патріотична символіка дозволить висловити свою позицію та стати частиною людей, які люблять Україну. У цьому значно допоможуть патріотичні футболки з повною запечаткою. Малюнок яскравий і міцний, покриває цілком весь виріб. Подібний одяг може стати відмінним подарунком для патріотичної людини.

Повна запечатка перетворює футболку в неймовірно стильний аксесуар, який може стати не тільки частиною тематичного образу, але й повсякденною річчю, яку легко комбінувати з іншим одягом. Широке розмаїття патріотичних дизайнів, які відмінно відображають позицію людини по відношенню до своєї країни та окремих подій, що відбуваються у ній. За бажанням можна придбати навіть парні футболки.

Як створюються шедеври

3d футболки з українською символікою – це авторський принт з повною за печаткою, що дозволить відчувати комфорт та зручність щодня. Зображення виглядає свіжо та яскраво навіть після численних прань.

Готова футболка з повною запечаткою відрізняється грою контрастів та жвавістю кольору. Однак процес її створення не такий легкий, як може здатися на перший погляд. Він потребує декількох етапів та нанесення шарів фарби на волокна.

Повну запечатку можна зробити на тканинах синтетика та бавовна:

  • Бавовняна тканина улюблена багатьма - вона добре вбирає вологу (що особливо добре у літній час), пропускає повітря, у сухому вигляді зігріває.
  • Для активних занять спортом та фізичної активності як такої краща саме бавовняна футболка, а повна запечатка на ній додає трикотажному виробу особливий шарм.

Красиві малюнки на футболках та інших виробах можуть як супроводжуватися текстом, так і бути без нього. Оригінальний принт наноситься на ідеальну основу повноколірного фарбою, і таким чином створюється якісний товар, який клієнт може купити у своєму регіоні, не виходячи з дому чи офісу.

Де купити 3д футболки з українською символікою

В асортименті інтернет-магазину є як чоловічі, так і жіночі 3d футболки з українською символікою. Такий аксесуар можна комбінувати з іншими елементами одягу, одягати на тематичні заходи або носити в якості повсякденної речі.

На сайті компанії «Просто Майки» зустріти принти з такими символами України:

  • Карпатами;
  • прапором;
  • гербом;
  • пшеничними полями;
  • вечірньої столицею та іншим.

Оригінальний 3д принт, що розташовується по всій площі матеріалу, дозволить власнику футболки цією річчю зробити весь акцент в образі. Купити патріотичні 3d футболки з повною запечаткою в Україні можна за контактним номером телефону або на сайті «Просто Майки». Крім того, у розділах сайту клієнти знайдуть ще багато різноманітних категорій товарів. Футболки з повною за печаткою та оригінальним принтом в асортименті згруповані за тематикою в навігації.

СТАТТІ ТА ПОРАДИ:

Сисадміни теж люди, або що подарувати системному адміністратору

«Комп'ютерні лікарі», бійці невидимого фронту, шамани, чудесним чином пожвавлюють зламану техніку...

Що подарувати бабусям і дідусям?

Національний день бабусь і дідусів відзначається більш ніж в 30 країнах в усьому світі. Кожна країна сама вибирає собі дату цього теплого і сімейного свята.

Відзначаємо День чорної кішки разом!

Панічно боїтеся чорних котів? Бачите мурку з вугільно-темним забарвленням шерсті і в жаху звертаєте в бік?

Топ 5 сумок для подорожей

Вибрати ідеальну сумку завдання не з легких, а коли цей вибір стосується підбору сумки для подорожей, відразу ж виникає безліч питань.

Всі статті та поради →

МИ ОБІЦЯЄМО:

100% Гарантія

100% гарантія на весь наш товар

Швидка доставка

Швидка доставка по всій Україні - від 2-х днів

Висока якість

Висока якість

усього представленого на сайті текстилю

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА РОЗСИЛКУ
Приймаємо до оплати
© 2007 - 2020 Інтернет магазин футболок на замовлення "Просто Майки"