Худі BASE відомий скаузер
-
Опис
Тканина: футер-трихнитка з начосом з внутришнього боку
Склад: 70% бавовна, 30% поліестер
Щільність: 320 г/м
Сезон: демісезонний, осінь-зима
Худі з кишенями по боках
Виробник: Allazy
Країна виробництва: Україна
Модель унісекс
З цим товаром дивляться:
- Відгуки (0)
- Нещодавно переглянуті товари
СТАТТІ ТА ПОРАДИ:
Весна не за горами и наступает время обновить свой гардероб яркими и легкими вещами, которые помогут вам быстрее выбраться из серой и ленивой зимней спячки.
Час різдвяних чудес для великих і маленьких жителів планети починається в світле свято - День Святого Миколая.
На ранок свята, у тих дітей, хто вів себе добре, під подушкою магічним чином з'являються солодощі та подарунки. Кожен отримує те, про що мріяв протягом всього року. Ми пропонуємо вам свій список речей, які не відмовився б отримати в подарунок будь-який член вашої родини.
Сонце - найближча до Землі зірка. Вона багато в чому визначає атмосферу нашої планети, дарує нам тепло і життя. Крім того, Сонце є незамінним і екологічно чистим джерелом поновлюваної енергії.
Начальник завжди правий. Цю відому приказку знають, ймовірно, все. А ось що подарувати шефу від дружного колективу - над цим складним питанням напередодні свята напруженого ламають голови багато підлеглі.
МИ ОБІЦЯЄМО:
100% Гарантія
100% гарантія на весь наш товар |
Швидка доставка
Швидка доставка по всій Україні - від 2-х днів |
Висока якість
Висока якість усього представленого на сайті текстилю |
Просто підписка - просто знижка!
10% знижка, новинки, стильні добірки – все прийде на пошту.