(067) 620 12 32
(066) 427 60 96
(063) 532 44 74
(066) 427 60 96
info@prostomayki.com.ua
КОШИК
Час щось купити

Методи нанесення принтів

Термоаплікація:

Термоаплікація

Термоаплікація виконується за допомогою спеціальної текстильної флекс плівки, з якої вирізається потрібний принт заданого масштабу, після чого на спеціальному термопресі при високій температурі і тиску закріплюється на тканині досить міцно і здатний витримати понад 50 прань.

Після такого термопереноса на тканини може залишитися квадратний слід від плити термопресса - це приминається ворс тканини, який після першого прання або обробки ліпким валиком вирівнюється і слід від плити зникає.

 

Прямий друк по білим тканинам:

Прямий друк по білим тканинам

Друк виконується на спеціальному текстильному принтері за допомогою текстильних чорнил, після такого друку принт виходить яскравий, не відчувається на дотик і витримує понад 50 прань.

Після такого друку принт закріплюється на термопрес за допомогою високої температури, після чого на тканині може залишитися квадратний слід від плити термопресса - це приминається ворс тканини, який після першого прання або обробки липким валиком вирівнюється і слід від плити зникає.

 

Прямий друк по кольоровим і чорним тканинам:

Прямий друк по кольоровим і чорним тканинам

Друк виконується на спеціальному текстильному принтері за допомогою текстильних чорнил.

Спочатку на тканину наноситься спеціальний грунт, після чого на принтері друкується біла основа під майбутній принт. Потім поверх цієї білої основи друкується кольорове зображення. У зв'язку з тим, що білі і кольорові чорнила різної щільності, допускається не велике виглядання (1-1,5 мм) білої основи з-під кольорового зображення.

Після такого друку принт трохи може відчувається на дотик, проте після декількох прань стає не відчутним.

Після такого друку принт закріплюється на термопрес за допомогою високої температури, після чого на тканині може залишитися квадратний слід від плити термопресса - це приминається ворс тканини, який після першого прання або обробки липким валиком вирівнюється і слід від плити зникає. Так само може залишитися невеликий слід від грунту, що наноситься перед друком на футболку - цей слід зникає після першого ж прання.

Каталог товарів

СТАТТІ ТА ПОРАДИ:

Одяг для весняних пригод

Холодні зимові вітри змінилися легким теплим бризом, і прийшов час показати світу свої яскраві весняні образи, приготовані для пригод під ніжними сонячними променями. Якщо ви не очікували приходу теплих днів так скоро, рекомендуємо вам нашу добірку стильних речей для весняних вечорів.

Клубна вечірка: вибираємо стильний наряд.

Відмінно повеселитися, потанцювати від душі, а, можливо, і зустріти свою довгоочікувану другу половинку можна в одному з численних нічних клубів.

Солодощі та радості для матусь і татусів

Сім'я є фактором стабільності, розвитку держави та берегинею людських традицій. Сімейні цінності допомагають державі розвиватися, підвищують добробут народу. Саме тому Асамблея ООН прийняла рішення щороку 15 травня відзначати День сім'ї.

Як недорого підібрати гардероб дитині на літо

Літо чудова пора для дитини, світ відкриває малюкові нові горизонти і яскраві фарби, які він прагне детально вивчити.

Всі статті та поради →

МИ ОБІЦЯЄМО:

100% Гарантія

100% гарантія на весь наш товар

Швидка доставка

Швидка доставка по всій Україні - від 2-х днів

Висока якість

Висока якість

усього представленого на сайті текстилю

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА РОЗСИЛКУ
Приймаємо до оплати
© 2007 - 2022 Інтернет магазин футболок на замовлення "Просто Майки"