Контакти
Кошик

Методи нанесення принтів

Термоаплікація:

Термоаплікація

Термоаплікація виконується за допомогою спеціальної текстильної флекс плівки, з якої вирізається потрібний принт заданого масштабу, після чого на спеціальному термопресі при високій температурі і тиску закріплюється на тканині досить міцно і здатний витримати понад 50 прань.

Після такого термопереноса на тканини може залишитися квадратний слід від плити термопресса - це приминається ворс тканини, який після першого прання або обробки ліпким валиком вирівнюється і слід від плити зникає.

 

Прямий друк по білим тканинам:

Прямий друк по білим тканинам

Друк виконується на спеціальному текстильному принтері за допомогою текстильних чорнил, після такого друку принт виходить яскравий, не відчувається на дотик і витримує понад 50 прань.

Після такого друку принт закріплюється на термопрес за допомогою високої температури, після чого на тканині може залишитися квадратний слід від плити термопресса - це приминається ворс тканини, який після першого прання або обробки липким валиком вирівнюється і слід від плити зникає.

 

Прямий друк по кольоровим і чорним тканинам:

Прямий друк по кольоровим і чорним тканинам

Друк виконується на спеціальному текстильному принтері за допомогою текстильних чорнил.

Спочатку на тканину наноситься спеціальний грунт, після чого на принтері друкується біла основа під майбутній принт. Потім поверх цієї білої основи друкується кольорове зображення. У зв'язку з тим, що білі і кольорові чорнила різної щільності, допускається не велике виглядання (1-1,5 мм) білої основи з-під кольорового зображення.

Після такого друку принт трохи може відчувається на дотик, проте після декількох прань стає не відчутним.

Після такого друку принт закріплюється на термопрес за допомогою високої температури, після чого на тканині може залишитися квадратний слід від плити термопресса - це приминається ворс тканини, який після першого прання або обробки липким валиком вирівнюється і слід від плити зникає. Так само може залишитися невеликий слід від грунту, що наноситься перед друком на футболку - цей слід зникає після першого ж прання.

Каталог товарів

СТАТТІ ТА ПОРАДИ:

Лижі або не лижі:вибираємо теплі кофти для лижних вечірок.

Нарешті настала зима, а це означає, що лижний сезон офіційно відкритий. Прийшла пора готувати свій гардероб для лижних вечірок і затишних посиденьок біля каміна.

Подарунки на радість працелюбам

День праці відзначається вже багато десятиліть і історично пов'язаний з солідарністю всіх трудящих в світі.

Оригінальні новорічні подарунки для друзів і рідних

Грудень вже почався, а значить, саме час подумати про новорічні подарунки для друзів і рідних. Швидше влаштовуйтеся зручніше і читайте нашу нову добірку ідеальних подарунків до Нового року для всіх вікових груп.

Веселі та яскраві подарунки з пташками для великих і маленьких

Всі, хто не радіє 1 квітня, відзначає в цей час Міжнародний день птахів.

Всі статті та поради →

МИ ОБІЦЯЄМО:

100% Гарантія

100% гарантія на весь наш товар

Швидка доставка

Швидка доставка по всій Україні - від 2-х днів

Висока якість

Висока якість

усього представленого на сайті текстилю

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА РОЗСИЛКУ
Приймаємо до оплати
© 2007 - 2024 Інтернет магазин футболок на замовлення "Просто Майки"