Худі BASE гламурне морозиво
-
Опис
Тканина: футер-трихнитка з начосом з внутришнього боку
Склад: 70% бавовна, 30% поліестер
Щільність: 320 г/м
Сезон: демісезонний, осінь-зима
Худі з кишенями по боках
Виробник: Allazy
Країна виробництва: Україна
Модель унісекс
З цим товаром дивляться:
- Відгуки (0)
- Нещодавно переглянуті товари
СТАТТІ ТА ПОРАДИ:
Сьогодні різноманітна модний одяг, прикрашений оригінальними принтами, знаходиться на піку популярності.
Якщо ви вирішили урізноманітнити свій гардероб, то швидше за зверніть увагу на одяг із світловим принтами.
Найочікуваніша подія осені для всієї молоді - це всіма улюблений День Студента. У всіх містах країни, у всіх ВУЗах, влаштовуються яскраві свята і веселі вечірки.
Зовсім скоро настане найвеселіше і довгоочікуване свято в році, і багато шанувальників 31 грудня вже придумали, як його відзначити.
Згідно з китайським календарем, покровителем Нового року буде Жовта Земляна Собака, тварина домашня і доброзичлива. Ми пропонуємо вам розглянути, в чому ж краще зустріти Новий рік і підберемо три яскравих наряди, які ідеально підійдуть для будь-якої вечірки.
МИ ОБІЦЯЄМО:
100% Гарантія
100% гарантія на весь наш товар |
Швидка доставка
Швидка доставка по всій Україні - від 2-х днів |
Висока якість
Висока якість усього представленого на сайті текстилю |
Просто підписка - просто знижка!
10% знижка, новинки, стильні добірки – все прийде на пошту.