Худі BASE з акварельними метеликами
-
Опис
Тканина: футер-трихнитка з начосом з внутришнього боку
Склад: 70% бавовна, 30% поліестер
Щільність: 320 г/м
Сезон: демісезонний, осінь-зима
Худі з кишенями по боках
Виробник: Allazy
Країна виробництва: Україна
Модель унісекс
З цим товаром дивляться:
- Відгуки (0)
- Нещодавно переглянуті товари
СТАТТІ ТА ПОРАДИ:
Час різдвяних чудес для великих і маленьких жителів планети починається в світле свято - День Святого Миколая.
На ранок свята, у тих дітей, хто вів себе добре, під подушкою магічним чином з'являються солодощі та подарунки. Кожен отримує те, про що мріяв протягом всього року. Ми пропонуємо вам свій список речей, які не відмовився б отримати в подарунок будь-який член вашої родини.
Сонце - найближча до Землі зірка. Вона багато в чому визначає атмосферу нашої планети, дарує нам тепло і життя. Крім того, Сонце є незамінним і екологічно чистим джерелом поновлюваної енергії.
Уже давно всі погодилися, що краса править світом, і тому не дивно, що світова спільнота вирішило раз на рік святкувати Міжнародний день краси.
З наближенням хвилюючої дати 31 грудня практично у всіх без винятку виникає питання, в чому зустрічати Новий Рік і який вдалий look підібрати для майбутньої святкової вечірки.
МИ ОБІЦЯЄМО:
100% Гарантія
100% гарантія на весь наш товар |
Швидка доставка
Швидка доставка по всій Україні - від 2-х днів |
Висока якість
Висока якість усього представленого на сайті текстилю |
Просто підписка - просто знижка!
10% знижка, новинки, стильні добірки – все прийде на пошту.