Світшот ПРАВДА Я КОТИК?
-
Опис
Тканина: футер-трихнитка з начосом з внутришнього боку
Склад: 70% бавовна, 30% поліестер
Щільність: 320 г/м
Сезон: демісезонний, осінь-зима
Виробник: Allazy
Країна виробництва: Україна
Модель унісекс
З цим товаром дивляться:
- Відгуки (0)
- Нещодавно переглянуті товари
СТАТТІ ТА ПОРАДИ:
Наближається найбажаніше і чарівне свято в році - Новий рік.
Перше побачення, перший поцілунок ... Все це так пам'ятне для закоханих (особливо на початку їх відносин) і так хочеться відзначити кожну
Про те, що ми щасливі, в першу чергу говорять наші очі і зовнішній вигляд. Одяг один з універсальних способів показати оточуючим, що ви відчуваєте себе добре. Яскраві кольори, зручні фасони, забавні принти - все це говорить на користь того, що ви щаслива людина. Для всіх, хто вирішив за допомогою цікавого способу повідомити світу, що він перебуває в прекрасному настрої, пропонуємо прочитати нашу статтю, в якій ми підібрали п'ять нарядів прямо кричущих про щастя.
Холодні зимові вітри змінилися легким теплим бризом, і прийшов час показати світу свої яскраві весняні образи, приготовані для пригод під ніжними сонячними променями. Якщо ви не очікували приходу теплих днів так скоро, рекомендуємо вам нашу добірку стильних речей для весняних вечорів.
МИ ОБІЦЯЄМО:
100% Гарантія
100% гарантія на весь наш товар |
Швидка доставка
Швидка доставка по всій Україні - від 2-х днів |
Висока якість
Висока якість усього представленого на сайті текстилю |
Просто підписка - просто знижка!
10% знижка, новинки, стильні добірки – все прийде на пошту.