Толстовка на блискавці з написом "Вовою бути офігенно"
-
Опис
Тканина: футер-трихнитка з начосом з внутришнього боку
Склад: 80% бавовна, 20% поліестер
Щільність: 320 г/м
Сезон: демісезонний, осінь-зима
Виробник: Allazy
Країна виробництва: Україна
З цим товаром дивляться:
- Відгуки (0)
- Нещодавно переглянуті товари
СТАТТІ ТА ПОРАДИ:
Час різдвяних чудес для великих і маленьких жителів планети починається в світле свято - День Святого Миколая.
На ранок свята, у тих дітей, хто вів себе добре, під подушкою магічним чином з'являються солодощі та подарунки. Кожен отримує те, про що мріяв протягом всього року. Ми пропонуємо вам свій список речей, які не відмовився б отримати в подарунок будь-який член вашої родини.
Соціальні мережі вже давно стали невід'ємною частиною нашого життя. Ера інтернету набирає обертів з кожним днем, і в мережі з'являються все нові і нові користувачі.
Кожен знає, що для справжнього рибалки зима і холодна погода не перешкода для улюбленої справи. Любителі половити рибку знаходять особливий шарм в свердлінні ополонці і витяганні риби з студеної води.
Відмінно повеселитися, потанцювати від душі, а, можливо, і зустріти свою довгоочікувану другу половинку можна в одному з численних нічних клубів.
МИ ОБІЦЯЄМО:
100% Гарантія
100% гарантія на весь наш товар |
Швидка доставка
Швидка доставка по всій Україні - від 2-х днів |
Висока якість
Висока якість усього представленого на сайті текстилю |
Просто підписка - просто знижка!
10% знижка, новинки, стильні добірки – все прийде на пошту.