Чат у Telegram
Чат у Viber
(067) 620 12 32
(066) 427 60 96
(063) 532 44 74
info@prostomayki.com.ua


Назад до Головного меню
X
Акційні товари Вишивка
ЧоловікамЖінкамДітямАксесуариПарні, для двох

Подарунковий мішечок Іринка не подарунок

Артикул: 9410-ua

Нанесення малюнка (груди або спина):
555 грн.
Колір мішечка:
Колір малюнка:

Інші товари Іринка не подарунок:


  • Опис

    Розмір мішечка: 30х45 см

    Тканина: мікролакоста, 100% поліестер

    З цим товаром дивляться:

    555 грн.
    Артикул: 8333

  • Відгуки (2)
    Олександр
    2024-12-10 23:20:10
    Замовив футболку на подарунок. Менеджер зателефонувала для уточнення даних і саме замовлення . Домовленість була що розрахунок буде при отриманні ,ні за який завдаток мови не йшло.Також менеджер сказала що відправка буде наступного дня .Минуло 5 днів ,настав день подарунка а футболки немає.Зателефонував на номер з якого дзвонила менеджер слухавку ніхто не брав.Написав в вайбер ,відповіли що вони чекають передоплати в 150 грн.тобто вони всі 5 днів,чекали але про передплату не говорили. Не зважаючи що я наголошував що замовлення мені потрібне як найшвидше!Зіпсований сюрприз,зіпсований настрій і все із-за некомпетентності і жахливого обслуговування та сервісу.Дууууже не рекомендую даний сайт для замовлення щось в них.

    PROSTO Майки
    2024-12-11 07:30:44
    [quote name="Олександр"]відповіли що вони чекають передоплати в 150 грн.тобто вони всі 5 днів,чекали але про передплату не говорили. Не зважаючи що я наголошував що замовлення мені потрібне як найшвидше! Зіпсований сюрприз,зіпсований настрій і все із-за некомпетентності і жахливого обслуговування та сервісу.Дууууже не рекомендую даний сайт для замовлення щось в них.[/quote]
    Нам дуже шкода за зіпсований сюрприз, але часткова передоплата є обов'язовою. Це прописано в умовах оплати, це обов'язково проговорює менеджер під час підтвердження замовлення а також ця інформація з реквізитами та сумою до оплати надходить вам в смс та Viber після підтвердження замовлення. Ми все друкуємо під замовленя, тому без хочаб часткової передоплати не можемо відправляти замовлення.


    Коментарі

    0 Олександр 10-12-2024 23:20:10 #1
    Замовив футболку на подарунок. Менеджер зателефонувала для уточнення даних і саме замовлення . Домовленість була що розрахунок буде при отриманні ,ні за який завдаток мови не йшло.Також менеджер сказала що відправка буде наступного дня .Минуло 5 днів ,настав день подарунка а футболки немає.Зателефонував на номер з якого дзвонила менеджер слухавку ніхто не брав.Написав в вайбер ,відповіли що вони чекають передоплати в 150 грн.тобто вони всі 5 днів,чекали але про передплату не говорили. Не зважаючи що я наголошував що замовлення мені потрібне як найшвидше!Зіпсо ваний сюрприз,зіпсова ний настрій і все із-за некомпетентност і і жахливого обслуговування та сервісу.Дууууже не рекомендую даний сайт для замовлення щось в них.
    Цитувати
    0 PROSTO Майки 11-12-2024 07:30:44 #2
    Цитую Олександр:
    відповіли що вони чекають передоплати в 150 грн.тобто вони всі 5 днів,чекали але про передплату не говорили. Не зважаючи що я наголошував що замовлення мені потрібне як найшвидше! Зіпсований сюрприз,зіпсова ний настрій і все із-за некомпетентност і і жахливого обслуговування та сервісу.Дууууже не рекомендую даний сайт для замовлення щось в них.

    Нам дуже шкода за зіпсований сюрприз, але часткова передоплата є обов'язовою. Це прописано в умовах оплати, це обов'язково проговорює менеджер під час підтвердження замовлення а також ця інформація з реквізитами та сумою до оплати надходить вам в смс та Viber після підтвердження замовлення. Ми все друкуємо під замовленя, тому без хочаб часткової передоплати не можемо відправляти замовлення.
    Цитувати

    Написати відгук:


    2510_ф57
  • Нещодавно переглянуті товари

СТАТТІ ТА ПОРАДИ:

Підсвіти ніч! 5 плюсів на користь одягу із принтами, що світяться

Якщо ви вирішили урізноманітнити свій гардероб, то швидше за зверніть увагу на одяг із світловим принтами.

Лижі або не лижі:вибираємо теплі кофти для лижних вечірок.

Нарешті настала зима, а це означає, що лижний сезон офіційно відкритий. Прийшла пора готувати свій гардероб для лижних вечірок і затишних посиденьок біля каміна.

Музичні і стильні презенти ді-джеям

9 березня своє професійне свято відзначають усі ді-джеї світу.

Що подарувати бітломанам на Всесвітній день The Beatles.

Більше 50 років тому світ охопила справжня лихоманка - бітломания.

Всі статті та поради →

Просто підписка - просто знижка!

10% знижка, новинки, стильні добірки – все прийде на пошту.

X

МИ ОБІЦЯЄМО:

100% Гарантія

100% гарантія на весь наш товар

Швидка доставка

Швидка доставка по всій Україні - від 2-х днів

Висока якість

Висока якість

усього представленого на сайті текстилю

Повна версія сайту

Інформація та допомога

Як зробити замовлення

Обмін і повернення

Статті та поради

Мої замовлення

Умови користання сайтом

Сервіс та продукція

Оплата і доставка

Методи нанесення принтів

Про компанію

Про нас

Контакти

Співпраця

Партнерська програма

Приймаємо до оплати
© 2007 - 2025 Інтернет магазин футболок на замовлення "Просто Майки"
Каталог
Контакти
Кошик