(067) 620 12 32
(066) 427 60 96
(063) 532 44 74
(066) 427 60 96
info@prostomayki.com.ua
КОШИК
Час щось купити
Каталог товарів

Толстовки Антібренд

Виявляється, основи брендінгу прийшли до нас ще з 19 століття, коли почало з'являтися фабричне виробництво. Виробники ставили на товарах своє клеймо (емблему) щоб одержувач міг визначити походження товару. Татом брендингу можна назвати Джеймса Уолтера Томпсона, який в 1900-х роках створив торговий дім, що займається рекламними послугами.

На сьогоднішній день бренд це не тільки емблема підприємства, а втілення всієї інформації про компанію. Кажуть що бренд - це те, що споживач відчуває по відношенню до продукту, прихильність, довіру і відданість. Сьогодні ринок заповнений великою кількістю однакових товарів, і покупцеві складно розбиратися у властивостях кожного їх них самостійно. Бренд допомагає спростити процес вибору за рахунок того, що привласнює кожному товару ярлики: «для молодих і активних», «престижно і дорого», «економічно і практично». Якщо вам не подобається, коли за вас роблять вибір, ви можете зробити його самі на користь толстовки з Антибренд. Тепер ви можете сказати споживачам, що добре, а що погано, за допомогою напису на вашій толстовці.

Розгорнути
Згорнути
655 грн.
Артикул: 5021-ua

655 грн.
Артикул: 5015-ua

655 грн.
Артикул: 5010-ua
Я робот

Як би ми не пручалися, але психологами доведено, що 95% нашого мислення відноситься до сфери несвідомого. Під час прийняття рішення про купівлю того чи іншого товару споживач приймає рішення не усвідомлено, а під впливом факторів, які не піддаються свідомій оцінці та розкодування у вигляді слів, пояснень і образів. При цьому покупець не готовий погодитися з тим, що на його вибір впливають такі мотиви і процеси. Хоча досить згадати, як ваш друг мріє купити IPhone або як подруга хоче одягатися в Gucci або Prada. Захоплення брендами можна порівняти зі станом закоханості, людина потрапляє в залежність і змушений постійно купувати. Зараз не люди вибирають бренди, а бренди вибирають людей. Для людини у якого немає такої залежності, головним залишається якість товару а не популярність фірми. Війну з брендами можна починати в зручній екіпіровці - толстовці з веселим антібрендовим малюнком. Для друзів і оточуючих ви самі станете брендом - людиною чия думка не залежить від реклами. Своєю толстовкою ви рекламуєте новий стиль життя і для вашої рекламної компанії не потрібні мільйонні бюджети.

У нашому полку прибуло

З 2011 року російське громадський рух споживачів заснувало премію «Антибренд року». Цю премію дають компаніям, які отримали найбільшу кількість негативних відгуків від покупців. «Перемогу» заслужили такі бренди (трійка лідерів):

- «Макдональдс» - за відсутність інформації про те, з чого насправді готується їжа для мережі ресторанів;

- Мережа магазинів «Пятерочка» - за дивовижний «досвід» у продажу прострочених продуктів, а також за постійну хамство споживачам;

- Компанія «Amway» - за недостовірну рекламу, завищені ціни і посередню якість продукції, за відгуками споживачів.

Ви можете стати засновником вітчизняного конкурсу Антибренд. Напишіть на толстовці кому б ви віддали перше місце?

Для зроблених в СРСР

Трохи ностальгії для тих, хто пам'ятає своє радянське дитинство. Буржуазного поняття бренд в радянському союзі не було. А товари вибирали не за назву, а по наявності в магазинах. Хоча сьогодні всі дорогі нашому серцю радянські товари можна об'єднати в один бренд «зроблено в СРСР». Напевно тільки цей бренд може конкурувати з іноземними марками. Згадаймо деякі з них: шоколад «Оленка», пиво «Жигулівське», велосипед «Орлятко», годинник «Ракета», «Радянське Шампанське». Багато з цих назв зуміли пережити радянський союз. Так нехай і ваша толстовка антибренд буде служити довго вірою і правдою в ім'я гарного настрою.

СТАТТІ ТА ПОРАДИ:

Що одягнути в очікуванні лелеки - позитивні футболки для майбутніх мам і тат

Очікування народження дитини - це чудовий період в житті кожної жінки, який вона буде з теплотою згадувати все життя.

Всі люблять котиків! Здивуйте котомана футболкою SIMON'S CAT

Коти - забавні і горді тварини - завоювали любов людини багато тисячоліть тому.

Подготовься к весне заранее: стильные футболки с яркими принтами для тебя и подруги

Весна не за горами и наступает время обновить свой гардероб яркими и легкими вещами, которые помогут вам быстрее выбраться из серой и ленивой зимней спячки.

Веселі подарунки для комп'ютерників.

У сучасному світі ноутбуки стали невід'ємною частиною нашого життя.

Всі статті та поради →

МИ ОБІЦЯЄМО:

100% Гарантія

100% гарантія на весь наш товар

Швидка доставка

Швидка доставка по всій Україні - від 2-х днів

Висока якість

Висока якість

усього представленого на сайті текстилю

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА РОЗСИЛКУ
Приймаємо до оплати
© 2007 - 2021 Інтернет магазин футболок на замовлення "Просто Майки"