3D футболка з синім наляканим істотою
-
Опис
3D футболка із зображенням морди кумедного синього монстра з величезними очима
Великий план морди смішного монстра з витріщеними очима та зубами, що стирчать. Дизайн виконаний у приємних бірюзових тонах з цікавою плямистою текстурою. Такий принт сподобається любителям кумедних істот та яскравих мультяшних образів.
Для виготовлення 3D футболки з синім наляканим істотою використовується або високоякісна дихаюча тканина Мікролакоста, або спеціальна двошарова тканина: з внутрішньої сторони — бавовна для комфорту, із зовнішньої — поліестерова нитка для якісного нанесення повноколірного принта.
Приємна до тіла, м'яка тканина. На тілі відчувається як класична бавовняна футболка, добре "дихає".
Матеріал приємний до тіла, м'який, добре пропускає повітря та комфортно відчувається у носінні.
Характеристики футболки з Мікролакости:
Тканина: Мікролакоста Склад: 100% поліестер
Щільність: 170 г/м
Метод друку: Повна запечатка (3D друк)
Опис: Вироби, надруковані таким методом не вигоряють на сонці і не бліднуть при пранні. Виробник: Allazy Країна виробництва: Україна 


Характеристики футболки з двошарової тканини:
Тканина: Двошарова тканина Склад: 50% бавовна (внутрішній шар), 50% поліестер (зовнішній шар)
Щільність: 195 г/м двошарова тканина
Метод друку: Повна запечатка (3D друк)
Опис: Вироби, надруковані таким методом не вигоряють на сонці і не бліднуть при пранні. Виробник: Allazy Країна виробництва: Україна Приємна до тіла, м'яка тканина. На тілі відчувається як класична бавовняна футболка, добре "дихає".


З цим товаром дивляться:
- Відгуки (0)
- Нещодавно переглянуті товари










_1705001838.jpg)


