Худи без начісу з піксельним тризубом
-
Опис
Тканина: футер трихнитка петля без начосу з внутришнього боку
Склад: 80% бавовна, 20% поліестер
Щільність: 320 г/м
Сезон: демісезонний
Виробник: Allazy
Країна виробництва: Україна
З цим товаром дивляться:
- Відгуки (1)
Коментарі
0 07-12-2023 10:41:16 #1Все чудово :якість,колір та принт.Замовляв онуці за кордон,буде задоволена.Написати відгук:
- Нещодавно переглянуті товари
- Відгуки (1)
СТАТТІ ТА ПОРАДИ:
Функції одягу давно не вичерпуються лише захистом від вітру, холоду та інших подібних факторів. Вчені підтвердили, що одяг безпосередньо впливає на самопочуття і настрій людини.
Все частіше на вулицях міст сьогодні можна побачити стильно одягнені молоді пари в практично однакових парних футболках,
Прийшла осінь і це означає, що настав час зайнятися оновленням свого гардероба. Батьки ретельно підбирають одяг для школи своїх дітей, молоді люди прагнуть додати в свій стиль модні новинки.
У листопаді саме час утеплятися і запасатися зігріваючими і м'якими светрами, які будуть дарувати вам затишок і комфорт холодними зимовими вечорами. Ми пропонуємо вам розглянути, який теплий одяг найкраще придбати цієї зими.
МИ ОБІЦЯЄМО:
100% Гарантія
100% гарантія на весь наш товар |
Швидка доставка
Швидка доставка по всій Україні - від 2-х днів |
Висока якість
Висока якість усього представленого на сайті текстилю |
Просто підписка - просто знижка!
10% знижка, новинки, стильні добірки – все прийде на пошту.
2023-12-07 10:41:16
Все чудово :якість,колір та принт.Замовляв онуці за кордон,буде задоволена.