Бавовняна шапка Мені 2 рочки (з Вінні Пухом)
-
Опис
Тканина: стрейч кулір
Склад: 95% бавовна, 5% елестан
Щільність: 190 г/м
Метод друку: термо-аплікація / прямий друк тканини (DTG)
Виробник: Allazy
Країна виробництва: Україна
З цим товаром дивляться:
- Відгуки (3)
- Нещодавно переглянуті товари
СТАТТІ ТА ПОРАДИ:
З приходом осені модниці все частіше замислюються про такий образ, який був би не просто теплим, але і стильним.
З приходом зими світловий день зменшується, і вже після обіду на вулиці стає сіро і понуро.
Любов до своєї країни, культури та історії - природне почуття будь-якого свідомого громадянина. Європейці відкрито говорять про те, яка країна є їхньою батьківщиною, і намагаються всіляко рекламувати її громадянам інших країн.
Зовсім скоро настане найвеселіше і довгоочікуване свято в році, і багато шанувальників 31 грудня вже придумали, як його відзначити.
Згідно з китайським календарем, покровителем Нового року буде Жовта Земляна Собака, тварина домашня і доброзичлива. Ми пропонуємо вам розглянути, в чому ж краще зустріти Новий рік і підберемо три яскравих наряди, які ідеально підійдуть для будь-якої вечірки.
МИ ОБІЦЯЄМО:
100% Гарантія
100% гарантія на весь наш товар |
Швидка доставка
Швидка доставка по всій Україні - від 2-х днів |
Висока якість
Висока якість усього представленого на сайті текстилю |
Просто підписка - просто знижка!
10% знижка, новинки, стильні добірки – все прийде на пошту.
2020-02-20 09:58:40
Футболка красивая и хорошего качества
Алла
2021-06-13 18:42:01
Футболка гарна
Алла
2021-06-13 18:43:06
Гарна футболка , оперативна доставка.